Kajmanské  ostrovy  -  Prodej  luxusních  stavebních  pozemků

 

 


United Kingdom - Cayman Islands

Kajmanské ostrovy jsou souostroví, které je zámořskou součástí Velké Británie. Nachází se v západní části Karibiku, 160 km jižně od Kuby a SZ od Jamajky. Souostroví tvoří ostrovy Grand Cayman, Little Cayman a Cayman Brac. Kajmanské ostrovy jsou vyhledávanou lokalitou především pro překrásné písčité pláže, křišťálově průzračnou vodu ale také proto, že jsou daňovým rájem.

Investice do nemovitostí na Kajmanských ostrovech je pro velmi náročné klienty, kteří vyhledávají pro své investice velmi luxusní lokality. V ceně pozemků je zdarma stavební dokumentace na 3 vzorové typové domy. Samozřejmostí je výstavba vlastního projektu.  

 

 
 

Ostrov

Velikost pozemku

Cena

Foto a info


Cayman Brac

Resort Little Dolphin Estate 975 m2

Cena: 1.758.000,-Kč - info

60.000 GBP (cca 71.500 €)

Grand Cayman

Dubli Golf & Beach Resort

1162 m2

Cena: 5.128.000,-Kč - info

175.000 GBP (cca 208.500 €)

 

Investiční informace:


 

Kupující si může vybrat ze 3 druhů investic do pozemku na Kajmanských ostrovech:


1) Koupě pozemku a následný prodej se ziskem po dokončení zasíťování. Cena přepisu kupní smlouvy developerem je 395 GBP (není třeba doplácet kupní cenu, ani kolek 6%).
 

2) Koupě pozemku a následný prodej po dokončení zasíťování, doplacení kupní ceny a 6% kolku, jakož i zaplacení registrace na vlastní jméno (cena 695 GBP). Následně požádat o stavební balík typového domu, který je v ceně pozemku (zahrnuje veškerou výkresovou a stavební dokumentaci pro stavbu typového domu tzv. "House in a Box"), a po zaplacení stavebního povolení stavebnímu úřadu prodat pozemek s povolením pro stavbu rodinného domu. Tato možnost bude trvat stejně dlouho, jako možnost 1), navíc sice bude vyžadovat další kapitál, ale zisk bude pochopitelně vyšší.


3) Koupě pozemku, výstavba a prodej dokončeného rodinného domu. Tato možnost bude mít delší dobu návratnosti a vyšší vstupní kapitál, ale zisk bude nejvyšší. Volitelně je také možnost zažádat o stavební dozor developera za poplatek 10%.

 

Kupující si může na pozemku postavit libovolný vlastní dům, nebo využít nabídky typových domů, jejichž dokumentaci získá v ceně: info

 

 

Fotografie z Kajmanských ostrovů:


 

 

© 2000-2010 EUROCONT REALITY PRAHAInformace na telefonním čísle: +420 604 686 666, nebo e-mailem: reality@eurocont.eu