Kajmanské ostrovy  -  Prodej luxusních stavebních pozemků

 

 


 

Stav zakázky:

Země:

Lokalita:

Ostrov:

Kontakt:

Aktivní

Velká Británie

Cayman Island

Crand Cayman

Kühnelová +420 604 686 666

CENA: 5.128.000 Kč    (208.500 EUR)


 
 

Popis nemovitosti:


Velká Británie - Kajmanské ostrovy - Ostrov Grand Cayman je největší ze tří ostrovů, které tvoří na Kajmanské ostrovy, o rozloze 76 čtverečných mil a samozřejmě disponuje vlastním mezinárodním letištěm. Investice do nemovitostí na Kajmanských ostrovech je pro velmi náročné klienty, kteří vyhledávají pro své investice luxusní lokality a daňové ráje. Na Kajmanských ostrovech není žádná daň z příjmu, žádné dědické daně, žádná z příjmu, žádná daň z rekreačních domů.

Na prodej Vám nabízíme velmi luxusní pozemky v developerském resortu Dubli Golf & Beach Resort, který staví významný světový developer Crown Acquisitions. Dubli Golf & Beach Resort se nachází na severní straně ostrova v oblasti známé jako Millionaires' Row a je jen kousek od známého Rum Point Beach. Z pozemků jsou úžasné výhledy na Karibské moře a na mangrovové lesy. Dubli Golf & Beach Resort nabízí jen pár kroků vzdálenou vlastní písčitou pláž s křišťálově čistou tyrkysovou vodou, ale také soukromé 4 jamkové golfové hřiště pro rezidenty. Pozemky budou kompletně zasíťované (elektřina, vodovod, kanalizace, asfaltová komunikace). Pozemky v tomto resortu jsou k dispozici pro výstavbu všech tří typů vil (A, B i C). Developer v nedávné době koupil přilehlý severo-západní pozemek, který umožní rozvíjet exkluzivní plážový klub a další zařízení, což zhodnotí cenu pozemků a staveb v tomto resortu. Předpokládané dokončení infrastruktury (inženýrských sítí): 30. března 2011.

Způsob platby: Rezervace: 2,000 GBP, Při podpisu smlouvy: 28,000 GBP, Čtvrtletně: 7,250 GBP (bezúročně). Cena: 175.000 GBP (cca 208.500 €, cca 5.128.000,-Kč).

 

(Za zprostředkování nehradíte žádnou provizi, ani další platby a je Vám umožněno celý proces koupě vyřídit u nás zde v ČR. Samozřejmostí je možnost sjednání schůzky s developerem a osobní návštěvy pozemků).

 

Technické údaje:


Velikost:

1161 m2

 

Možnost typu stavby:

A, B, C

Vlastnictví:

osobní

 

Telefon:

možnost

Elektřina:

ano

 

Vodovod:

ano

Komunikace:

asfaltová

 

Odpadová voda:

ano

 

 

 

 

© 2000-2010 EUROCONT REALITY PRAHAInformace na telefonním čísle: +420 604 686 666, nebo e-mailem: reality@eurocont.eu