Kajmanské ostrovy  -  Prodej luxusních stavebních pozemků

 

 


 

Stav zakázky:

Země:

Lokalita:

Ostrov:

Kontakt:

Aktivní

Velká Británie

Cayman Island

Cayman Brac

Kühnelová +420 604 686 666

CENA: 1.758.000 Kč    (71.500 EUR)


 
 

Popis nemovitosti:


Velká Británie - Kajmanské ostrovy - Ostrov Cayman Brac je druhým největším ze tří ostrovů, které tvoří Kajmanské ostrovy a má rozlohu 14 čtverečných mil. Ostrov Cayman Brac má vlastní mezinárodní letiště, které nedávno otevřelo přímé lety do Miami v USA. Toto vedlo k přílivu zahraničních návštěvníků tohoto nedotčeného ostrova.


Resort Little Dolphin Estate se nachází na západě ostrova. Poskytuje dobrý přístup k mnoha restauracím s pokrmy z čerstvě ulovených ryb. Little Dolphin má relativně malý počet parcel a proto poskytne svým majitelům pocit žití v malé, exkluzivní ostrovní komunitě. Projekt se skládá z 23 pozemků o velikosti od 975m2 až 1.900m2. Pozemky v tomto resortu jsou k dispozici pro výstavbu všech tří typů vil (A, B i C). Dokončení infrastruktury (inženýrských sítí) v tomto resortu je stanoveno na léto 2011. Pozemky budou připojeny na elektřinu a asfaltovou komunikaci. (septik a nádrže pitnou vodu budou na náklady vlastníka - na těchto ostrovech není vodovod a kanalizace).
 

Způsob platby: Rezervace: 1,000 GBP, Při podpisu smlouvy: 9,000 GBP, Čtvrtletně: 2,500 GBP.

 

(Za zprostředkování nehradíte žádnou provizi, ani další platby a je Vám umožněno celý proces koupě vyřídit u nás zde v ČR. Samozřejmostí je možnost sjednání schůzky s developerem a osobní návštěvy pozemků).

 

Technické údaje:


Velikost:

975 m2

 

Možnost typu stavby:

A, B, C

Vlastnictví:

osobní

 

Telefon:

možnost

Elektřina:

ano

 

Vodovod:

ne - pouze vodní nádrž

Komunikace:

asfaltová

 

Odpadová voda:

septik

 

 

 

 

© 2000-2010 EUROCONT REALITY PRAHAInformace na telefonním čísle: +420 604 686 666, nebo e-mailem: reality@eurocont.eu