Egypt - Hurghada, vila 4+kk s vlastním pozemkem, v lux.resortu s vlastní pláží, Selena Bay

Číslo: SELVB4

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Hurghada - Sever

Ulice:

Selena Bay

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   7 353 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa (Hurghada sever). Krásný luxusní resort Selena Bay je pokračováním velmi úspěšného luxusního Palma Resort. Nachází se ve známé lokalitě Hurghada Al Ahyaa, která se stává velmi žádanou právě díky nově postaveným luxusním plážovým resortům. Resort je vzdálen jen 15 Km od centra Hurghady a 20 Km od mezinárodního letiště v Hurghadě a tuto vzdálenost překonáte rychleji než je tomu u resortů v nacházejících se v centru Hurghady.

Selena Bay je uzavřený apartmánový luxusní resort s vlastní pláží, ve kterém si můžete zakoupit nejen krásné apartmány, ale i některou z luxusních vil s vlastním pozemkem s bazénem.

Služby, výhody a přednosti resortu: vlastní pláž s lehátky a slunečníky, několik plaveckých bazénů, obrovský dětský bazén se skluzavkou, restaurace, bar u bazénu, management pronájmů, centrum vodních sportů, úklidové služby, ostraha, club hotel (ve výstavbě), minimarket přímo v resortu, posilovna & Spa, molo pro plavce a kotvení 8 lodí, pozemek 40.000m2 s malou zastavěnou plochou. Poplatek za služby a údržbu resortu: jednorázovou platbou ve výši 7% z ceny nemovitosti. (údržba pláže, bazénů, budov a ostatních společných prostor, zeleně, odvoz odpadu, energie ve společných prostorách...). Další výhodou je malá vzdálenost od letoviska El Gouna, které je plné luxusních zařízení, lagun, nachází se tam přístaviště pro jachty a golfové hřiště. Ze Selena Bay je to pouhých 5 minut jízdy.

Další výhodou je malá vzdálenost od letoviska El Gouna, které je plné luxusních zařízení, lagun, nachází se tam přístaviště pro jachty a golfové hřiště. Ze Selena Bay je to pouhých 5 minut jízdy.

Resort je stavěn ve 4 fázích. První 1, 2 a 3 fáze je již dokončena a je v plném provozu (viz fotografie). Vlastníci nemovitostí tak mohou již několik let nerušeně užívat své apartmány, pláž, bazény a ostatní vybavení resortu. Poslední fází je budova Selena Suites, která bude dokončena do konce roku 2023. Vily se nacházejí v přední části nejblíže k moři, přímo u hlavního bazénu.

Vila Cleopatra: 5+kk 340m2, na vlastním uzavřeném pozemku 520m2, vlastní bazén, 4x ložnice, 3x koupelna s wc, velké terasy s výhledem na resort a moře. Přízemí: obývací pokoj a kuchyň, koupelna, prádelna / sklad, místnost pro zaměstnance; 1. patro: hlavní ložnice s terasou s koupelnou + 2 ložnice + koupelna; 2. patro: ložnice s terasou + koupelna. Po nákupu nemovitosti je možné sjednat kompletní vybavení a vilu si převzít zařízenou a připravenou k okamžitému užívání. Fotografie jsou z vily B4 která je na prodej (nejedná se o ilustrativní fotografie). Vila byla používána jako kanceláře developera, bude renovována.

Cena:16.500.000 EGP při akontaci 50% a splátkách na 1 rok. Při jednorázové platbě sleva 10% na 14.850.000 EGP (tj. 7.353.000 Kč) - video vily vám rádi zašleme na vyžádání.

*** Žádná provize ani navyšování cen. Nákup nemovitosti je možné vyřídit přes nás i bez nutnosti vycestování. Ceny v Kč jsou převedeny pouze orientačním kurzem 1 EGP = cca 0,50 Kč platným ke dni 20.03.2024).

Naše RK je dle nového zákona o realitním zprostředkování i nadále oprávněna k realitní činnosti a má uzavřené povinné pojištění profesní odpovědnosti realitního zprostředkovatele.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 5+kk/Pozemek 520m2 Patro / výtah: přízemí ze 3 / ne
   Plocha bytu: 340 m2 Parkování: vlastní místo před vilou (v resortu)
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Internet: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2019 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

15Km


 

   Fotogalerie:

 

Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4
Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4
Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4
Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4
Poloha vily B4 Selena Bay - Vila B4 Egypt - Hurghada - Selena Bay
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay, Aaprtmány 1 fáze Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2024 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu