Egypt - Apartmány 1+kk - 3+kk v novém resortu v blízkosti moře - Moon Hills Palace

Číslo: MOON01

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Hadaba

Ulice:

Moon Hills Palace

Katastr:

EGYPT

Informace:

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   719 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Moon Hills Palace je luxusní resort v srdci Hurghady, který nabízí prostorné a elegantní apartmány s nádherným výhledem na moře a město. Ať už hledáte rekreační nemovitost, pro trvalé bydlení nebo investiční příležitost, Moon Hills Palace je perfektní volbou.

Výhody a přednosti Moon Hills Palace:
- Výborná poloha: Moon Hills Palace se nachází na vysokém kopci s výhledem na moře, před turistickou třídou Sheraton a oblastí Old Sheraton. Nachází se v blízkosti hotelu Marriott, veřejné pláže Old Sheraton, letoviska Old Vic, turistické promenády a přístavu Hurghada. Je to také jen 5 minut jízdy od mezinárodního letiště Hurghada.
- Velice kvalitní povrchová úprava: Moon Hills Palace nabízí velmi kvalitní vnitřní povrchovou úpravu pro všechny své jednotky, včetně krytých vnějších stěn z dvojitých cihel, omítnutých stropů, malovaných stěn Jotun, keramických dlaždic Cleopatra, masivních dřevěných interiérů, dvojitých skleněných hliníkových posuvných oken, Ideální standardní vybavení koupelen, prosklený sprchový kout, bodová světla a podhled.
- Rozmanitost jednotek: Palác Moon Hills má 42 jednotek na pěti typických podlažích s různými kategoriemi a velikostmi, aby vyhovovaly vašim potřebám a preferencím. Můžete si vybrat z luxusních jednotek s výhledem na bazén, na bazén/moře nebo na ulici. Jednotky se pohybují od 35 do 170 m2, s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi.
- Bazény a kavárny: Moon Hills Palace má pro své obyvatele a hosty dva bazény, jeden v přízemí a jeden v prvním patře. Bazény obklopují zelené krajiny a posezení. K dispozici jsou také dvě kavárny, jedna v přízemí a jedna na střeše.
- Střešní zahrada a výhled na moře: Moon Hills Palace má střešní zahradu s posezením a výhledem na moře. Můžete si užívat čerstvého vzduchu a krásné scenérie ze střešní kavárny. Na střeše je také sedm dřevěných shaderů v andaluském stylu.
- Podzemní parkoviště a ostraha: Moon Hills Palace má podzemní parkoviště s kapacitou 20 aut. Parkování zajišťuje 24/7 bezpečnostní služba. Svůj vůz můžete bezpečně a pohodlně zaparkovat pod budovou.
- Recepce a služby: Moon Hills Palace má 24/7 recepční službu, která vám pomůže s dotazy nebo požadavky. Středisko také nabízí snadný přístup pro osoby se zdravotním postižením a plány nouzových východů na každém patře.

Ceny jednotek začínají na ceně 28.875 EUR (cca 719.000 Kč). K dispozici jednotky 1+kk, 2+kk a 3+kk.

Platební plán: Možnost 1: Rezervace: 10%, při podpisu smlouvy 40%, 50% ve splátkách nad jeden rok. Možnost 2: Rezervace: 10%, při podpisu smlouvy 40%, 50% ve splátkách na 2 roky, Poplatek za služby a řízení resortu: jednorázovou platbou ve výši 10% z ceny nemovitosti. Splatná dva měsíce před termínem předání bytu. Termín dokončení a předáváná nemovitostí: očekává se v srpnu 2024.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 1+kk/B Patro / výtah: 1. patro ze 4 / ano
   Plocha bytu: 35 m2 Parkování: před domem
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Internet: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: dokončení 08.2024 Topení:  není 
   Vzdálenost od moře: 800m Vzdálenost od centra: 

0Km


 

   Fotogalerie:

 

Egypt - Hurghada - Moon Hills Palace Egypt - Hurghada - Moon Hills Palace Egypt - Hurghada - Moon Hills Palace
Egypt - Hurghada - Moon Hills Palace Egypt - Hurghada - Moon Hills Palace

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2024 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu