Hlavní strana Byty - Praha RD a ostatní Slovensko prodej O společnosti Kontakty
 

NABÍDKA

 

 O společnosti EUROCONT REALITY s.r.o.


 

Společnost EUROCONT REALITY PRAHA působí na českém trhu od roku 2000, kdy začala fungovat s jako firma fyzické osoby, na jejíž základě byla v roce 2001 založena společnost EUROCONT REALITY s.r.o.

EUROCONT REALITY s.r.o. působí zejména na území hlavního města Prahy a jeho okolí se zaměřením na specializací prodej a pronájem bytů i domů, při které poskytuje klientům kompletní realitní servis s odbornou péčí.

 

Naše společnost si na základě mnohaleté profesionální práce získala svou stálou klientelu, která nás samozřejmě velice těší. Naši spokojení klienti se na naší společnost obrací opakovaně již řadu let a proto přesně známe jejich potřeby a požadavky a jsme schopni jim plně vyhovět. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi dlouholetými klienty.

 

Našim klientům nabízíme plný realitní servis při prodeji i pronájmu nemovitosti, a to od A po Z. Náš klient (zákazník) se proto nemusí při prodeji a pronájmu o nic starat a může se tak pohodlně věnovat své vlastní práci, odpočinku či rodině.

 

Prodávané a pronajímané nemovitosti inzerujeme nejen ve vlastní webové prezentaci, ale i na největších, hlavních a nejdůležitějších realitních serverech, jakož i v dalších inzertních médiích. Tímto způsobem jsme schopni oslovit veškerou skupinu poptávajících a klient proto nemusí svou nabídku zadávat do dalších realitních kanceláří, které by stejnou nabídku inzerovali na totožném místě.

 

V roce 2009 byla naše nabídka služeb rozšířena o prodej zahraničních nemovitostí, kterými jsou zejména velké developerské projekty v Egyptě, Dubaji a Kajmanských ostrovech. Zájemcům o koupi těchto destinací nabízíme veškerý a to nadstandardní servis takovým způsobem, že vše zařídíme a klient ani nemusí nikam vycestovat. Klient tak pohodlně může vše zařídit přímo v naší pražské realitní kanceláři, nebo dokonce ze svého domova, a to bezplatně. Koupi  též  může zrealizovat přímo na místě Egypta, za přítomnosti našeho česky mluvícího pracovníka.

 

V září roku 2011 se naše společnost stala výhradním zástupcem Americké Realitní společnosti Florida Investment Marketing Inc. pro region Česká Republika a Slovensko a to pro prodej nemovitostí USA státu Florida. Nabídka nemovitostí je čerpána z centrální databáze, v níž se nacházejí všechny prodávané nemovitosti z celé Floridy. Tím je garantováno zachování cen, které není dovoleno nikým navyšovat. Tuto databázi máme k dispozici pro naše klienty.

 

V únoru roku 2011, získala naše společnost prestižní ocenění „Kvalitní firma“, a to díky nadprůměrnému hodnocení našich zákazníků, které obdržela v analýze kvality provedené APC Asociací pro certifikaci.
Hodnocení kvality zahrnovalo tato kritéria: Kvalita výrobků; Kvalita služeb; Kvalita komunikace; Chování pracovníků; Dodržování dohod; Řešení případných problémů.

Spolu s oceněním Kvalitní firma se naše společnost zavázala dodržovat zásady kvality, stanovené v základním dokumentu asociace – Kodexu kvality APC. Ty zahrnují zejména základní etické normy a způsoby komunikace společnosti se zákazníky.

Cílem certifikace Kvalitní firma je přispět k takovému prostředí, kde si mohou subjekty na trhu důvěřovat a jež tvoří dynamický a vyspělý trh. Díky vysoké kvalitě certifikované společnosti probíhá činnost naší společnosti plně v souladu s principy a zásadami programu Kvalitní firma.
 

Od ledna 2014 do března 2020 byla naše Realitní kancelář členem Realitní komory ČR. Toto členství bylo z naší strany ukončeno, neboť nemělo žádný význam ani užitek.

Naši pracovníci jsou odborně vyškoleni pro práci s nemovitostmi a mohou proto klientům nabídnout maximální péči při nabídce i poptávce nemovitostí a jsou připraveni se o vás postarat, až do úplného ukončení koupě či pronájmu nemovitosti.

Společnost EUROCONT REALITY s.r.o. je registrována na úřadě pro ochranu osobních údajů a její pracovníci jsou vázáni mlčenlivostí o veškerých osobních údajích, které jsou klienty poskytovány pro potřebu zajištění a sepisování smluv.


Od 3 března roku 2020 vstoupil v účinnost nový zákon o realitním zprostředkování a naše společnost proto  učinila veškeré kroky nutné k
pokračování v realitní činnosti v souladu s tímto novým zákonem. Výsledkem splnění všech požadavků nového zákona byla změna živnostenského oprávnění z původní volné živnosti na živnost vázanou a to ke dni 13.05.2020. Další novinkou je zákonem stanovené profesní pojištění odpovědnosti, bez kterého realitní zprostředkovatel již nesmí vykonávat zprostředkovatelskou činnost. I tento požadavek naše Realitní kancelář splnila a je pojištěna u pojišťovny Allianz s č.poj. smlouvy: 5036637.

 

 

  

 

 

ČR - Byty

 

ČR - Domy

 

Nebytové prostory

 

Egypt - nemovitosti

 

Dubai - nemovitosti

 

Kajmanské ostrovy

 
   

Kompletní nabídka