Egypt - Hurghada, 2+kk s terasou v lux.resortu s vlastní pláží, Selena Bay

Číslo: SELEH2

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Hurghada - El Ahyaa

Ulice:

Selena Bay

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   1 512 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa (Hurghada sever). Krásný luxusní resort Selena Bay je pokračováním velmi úspěšného luxusního Palma Resort. Nachází se ve známé lokalitě Hurghada Al Ahyaa, která se stává velmi žádanou právě díky nově postaveným luxusním plážovým resortům. Resort je vzdálen jen 15 Km od centra Hurghady a 20 Km od mezinárodního letiště v Hurghadě a tuto vzdálenost překonáte rychleji než je tomu u resortů v nacházejících se v centru Hurghady.

Selena Bay je uzavřený luxusní apartmánový resort s vlastní pláží, ve kterém si můžete zakoupit nejen krásné apartmány, ale i některou z luxusních vil s vlastním pozemkem s bazénem. Resort je vhodný pro zákazníky, kteří dávají přednost klidu a komfortu před bydlením v rušném centru. Selena Bay je tím nejlepším, co je možné v Hurghadě koupit a nákup nemovitosti v tomto resortu doporučujeme jako bezkonkurenční investici.

Služby, výhody a přednosti resortu: vlastní pláž s lehátky a slunečníky, několik plaveckých bazénů, obrovský dětský bazén se skluzavkou, restaurace, bar u bazénu, management pronájmů, centrum vodních sportů, úklidové služby, ostraha, club hotel (ve výstavbě), minimarket přímo v resortu, posilovna & Spa, molo pro plavce a kotvení 8 jachet (přípravuje se), s nákupem nemovitosti se stáváte spoluvlastníkem pozemku o rozloze 40.000m2 včetně pláže, resort s malou zastavěnou plochou a dostatkem prostoru. Poplatek za služby a údržbu resortu: neplatí se žádný roční poplatek, platí se jednorázovou platbou při převzetí nemovitosti ve výši uvedené u jednotlivých nabídek (údržba pláže, bazénů, budov a ostatních společných prostor, zeleně, odvoz odpadu, energie ve společných prostorách...). Dále vlastníci žádné poplatky neplatí, pouze vlastní spotřebu elektřiny a vody.

Resort je stavěn ve 4 fázích. První tři áze jsou již dokončeny a v plném provozu (viz fotografie). Vlastníci apartmánů tak mohou již několik měsíců nerušeně užívat své apartmány, pláž, bazény a ostatní vybavení resortu. Poslední 4 fází bude celý resort zakončen a posledn íbudova je ve fázi těsně před dokončením.

!!! Nemovitosti developera jsou již zcela vyprodány, k dispozici se občasně uvolňují nemovitosti soukromých vlastníků, tzv. PŘEPRODEJ !!!

- SSEH - 2+kk s balkonem, 67m2, 2. patro, výhled na bazén, nový, zcela dokončený nepoužitý apartmán k převzetí 12.2023, fotografie jsou z výstavby, video na vyžádání, cena: 2.100.000 EGP (cca 1.512.000 Kč). *NOVĚ V NABÍDCE* ** TOP **
Další náklady pro tuto nemovitost: jednorázový poplatek za služby a řízení a údržbu resortu 182.000 EGP (zahrnuje poplatek za změnu smlouvy)

Další dostupné nemovitosti 2+kk:
PT-308 - 2+kk bez balkonu, 44m2, vnější výhled přes otevřenou chodbu, použitý, nezařízený, cena 1.400.000 EGP (cca 1.008.000 Kč), *Video na vyžádání*
ZU-008 - 2+kk s terasou, 55m2, přízemí s vnějším výhledem směrem na parking, použitý, nábytek v ceně, cena 1.650.000 EGP (cca 1.188.000 Kč)
ZU-114 - 2+kk bez balkonu, 50m2, vnější výhled přes otevřenou chodbu, použitý, nezařízený, cena 1.400.000 EGP (cca 1.008.000 Kč),
ZU-407 - 2+kk s terasou, 86m2, výhled na moře a do resortu, použitý, kompletně zařízený nábytkem a spotřebiči, velmi komfortní velký byt s krásným výhledem, cena 3.100.000 EGP (cca 2.232.000 Kč) /video nemovitosti na vyžádání/
AN-A116, 2+kk bez balkonu, 64m2, 1. patro, nezařízený, vnější výhled na moře, k okamžitému nastěhování. Cena 1.600.000 EGP (cca 1.152.000 Kč).


*** Nákup nemovitosti je možné vyřídit přes nás i bez nutnosti vycestování. Možnost nákupu vybavení celého apartmánu přes naší RK ***


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 2+kk/T Patro / výtah: 2. patro ze 4 / ano
   Plocha bytu: 44 m2 Parkování: v uzavřeném resortu
   Zařízený nábytkem: zařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Internet: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba Topení:  není potřeba 
   Vzdálenost od moře: 0 m Vzdálenost od centra: 

15 Km


 

   Fotogalerie:

 

EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu
EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu
EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu
EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu
EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu
EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu EGYPT REALITY - Prodej apartmánu
EGYPT REALITY - Prodej apartmánu Selena Bay - 10.2023

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2023 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu