Egypt - 2+kk v resortu přímo u pláže, centrum - Hurghada Dreams

Číslo: HDREA1

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Arabia

Ulice:

Hurghada Dreams

Katastr:

EGYPT

Informace:

         EUROCONT REALITY PRAHA

         Člen Realitní komory České Republiky

Cena prodeje:   941 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Arabia. Prodej bytů v novém, již dokončeném resortu Hurghada Dreams, který je ideálním resortem pro každého, kdo hledá cenově dostupný apartmán s jednou, nebo dvěma ložnicemi přímo v centru Hurghady. Kromě své vynikající polohy, pouhých pět minut chůze od nového Hurghada Marina centra jen 2 minuty chůze k největší veřejné pláži v Hurghadě, je Hurghada Dreams také vynikající nabídkou pro investory, protože poskytuje Developerem Garantovaný roční výnos z pronájmu 5% z kupní ceny po dobu 5 let. I přes skutečnost, že jsou byty v tomto resortu téměř vyprodány, jsou ceny velmi příznivé jako jsou ceny u bytů v resortech, které jsou ještě ve výstavbě.

Resort Hurghada Dreams se nachází ve velmi lukrativní lokalitě Arábia, která je přímo mezi starým a novým centrem Hurghady, kde se nachází mnoho barů, restaurací, kaváren, obchodů a nočních klubů. Dostupnost letiště je jen 15 minut jízdy. Resort je přímo před velkou a dobře udržovanou veřejnou pláží a nabízí z mnoha apartmánů překrásný výhled na moře (dokonce i z přízemních). Jeho poloha zajišťuje, že kvůli této pláži je zaručen výhled na moře i v budoucnosti a nebude nikdy blokován výstavbou dalších budov, jak se tomu mnohdy stává u jiných resortů ve druhé linii od moře.

Vybavenost, služby a výhody resortu: bazén; velká veřejná pláž přímo před resortem; všechny apartmány mají výhled na moře nebo bazény; vysoce kvalitní stavba v evropském stylu; nákupní možnosti, včetně obchodu Abu Ashra; kavárna s restaurací s panoramatickým výhledem na moře; střešní kavárna; zdravotní klub; supermarket; lékárna; výtahy do všech pater; 24 hodin ostraha; přípojky na telefon a internet; okrasná zahrada; management pro správu nemovitosti; slevová karta do luxusních obchodů v lokalitě; volitelně - garance zisku z pronájmu s ročním výnosem 5%, udržovací poplatek 600 GBP.

Byt 2+kk 45m2 (Byt č.B4): Obývací pokoj, 1 ložnice, koupelna s WC, bez balkonu, výhled na moře. Byt je možné koupit nezařízený, nebo kompletně zařízený nábytkem a spotřebiči.

Garance pronájmu: Zájemce o apartmán v tomto resortu si může objednat Garanci zisku z pronájmu, která nabízí hrubý výnos 5% ročně po dobu 5 let. Výnosy z nájemného se vyplácí ročně a od tohoto výnosu bude odečteno 200 GBP za službu pronájmu. Po dobu trvání garance pronájmu bude mít majitel apartmánu možnost svůj apartmán užívat po dobu 2 týdnů v roce.

Platební kalendář: 10% při rezervaci; 60% při podpisu smlouvy (nejpozději do 21 dnů od rezervace); 20% do měsíců od podpisu smlouvy; 10% po předání apartmánu (mínus rezervační poplatek).
Kompletní nabídka resortu.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 2+kk Patro / výtah: přízemí ze 5 / ano
   Plocha bytu: 45 m2 Parkování: parkoviště
   Zařízený nábytkem: Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2010 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 50m Vzdálenost od centra: 

2 Km


 

   Fotogalerie:

 

Foto resortu Foto resortu Foto resortu
Foto resortu Foto resortu Foto resortu
Foto resortu Foto resortu Foto resortu
Půdorys bytu Pláž Vizualizace resortu
Foto jednoho z bytů (pro ukázku vybavení) Půdorys jiného bytu s balkonem (v naší nabídce) Foto resortu
Foto resortu Foto resortu Foto resortu
Foto resortu Poloha resortu a pláží Cena: 33.680 GBP (cca 38.400€, cca 941.000,-Kč).

 
 

© 2000-2019 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu