Egypt - Pronájem apartmánu 3+kk v komplexu s vlastní pláží (pro 6 osob)

Číslo: EG0012

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

El Kawser

Ulice:

Esplanada

Katastr:

EGYPT

Informace:

604 686 666

reality@eurocont.eu

         EUROCONT REALITY PRAHA

         Člen Realitní komory České Republiky

Cena pronájmu: 8 725,- Kč měsíčně


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada centrum, lokalita El Kawser, apartmánový komplex Esplanada. Pronájem apartmánu 3+kk s výhledem na moře v komplexu s vlastní pláží.

Popis: Krásný luxusní apartmánový komplex Esplanada se nachází na překrásné turistické promenádě El Mamsha, plné nejrůznějších butiků, restaurací, kaváren a dalších turistických zařízení. Komplex je vzdálen pouhé 4 minuty jízdy od centra Hurghady a jen 5 minut jízdy od letiště. Nejedná se o hotelový resort, ale o soukromé apartmány.

Popis apartmánu: 2x terasa, 2x ložnice (4x postel), rozkládací sedací souprava, 2x terasa, 2x koupelna, šatní skříně, kompletně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči a nádobím, jídelní stůl, židle, TV se satelitní přípojkou, klimatizace. Apartmán se nachází ve 2 patře s výtahem a má výhled na moře.

Pláž: Komplex má vlastní písčitou pláž, velký bazén, bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou na pláži i u bazénu zdarma.

Cena za ubytování: uvedené ceny jsou za apartmán až pro 6 osob (nikoli za osobu). Cena je stejná v jakémkoli ročním období, mimo 23.12.-01.01, kde je příplatek 5€ /den. Možnost pronájmu na libovolný počet dní - nejméně týden. Možnost dlouhodobého pronájmu za individuální ceny. Možnost ubytování Egyptsko-Českého páru.

Nejčastější termíny:
7 dní: 349 EUR - cca 8.725,-Kč;
8 dní: 394 EUR - cca 9.850,-Kč;
11 dní: 529 EUR - cca 13.225,-Kč;
15 dní: 709 EUR - cca 17.725,-Kč.

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu pro 6 osob, spotřebu energií, vsup na pláž i do bazénů, závěrečný úklid, transfer z letiště pro 4 osoby, satelitní TV.

Placené služby: možnost transferu zpět na letiště 220,-Kč / až 4 osoby, možnost užívání taxislužby pro bezpečné cestování po celou dobu vašeho pobytu (pro informace klikněte zde). Možnost zapůjčení USB modemu pro předplacený mobilní internet Vodafone Egypt (Pouze osobní vyzvednutí v Praze - více info na vyžádání).

Doprava: zájezd s vlastní dopravou. Na přání zajišťujeme letenky v ceně 8.500,-Kč včetně tax / osoba.

Poznámka k ceně: Cena pronájmu v Kč je pouze orientační a může být přepočtena dle aktuálního kurzu. V ceně nejsou zahrnuty poplatky za pojištění, víza, delegáty a jiné služby, které nejsou pro tento typ ubytování poskytovány.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 3+kk/T Patro / výtah: 2. patro ze 4 / ne
   Plocha bytu: 80 m2 Parkování: parkoviště
   Zařízený nábytkem: zařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: ano
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba Topení:  klimatizace 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

2 Km


 

   Fotogalerie:

 

 
 

© 2000-2016 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu