Egypt - Hurghada, apartmán 2+kk v luxusním resortu s vlastní pláží, Selena Bay

Číslo: SZU309

 

Fotografie

Stav zakázky:

prodáno

Obec:

Hurghada

Území:

Hurghada - Sever

Ulice:

Selena Bay Spa Resort

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   1 962 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa (Hurghada sever). Krásný luxusní resort Selena Bay Spa Resort je pokračováním velmi úspěšného luxusního Palma Resort. Nachází se ve známé lokalitě Al Ahyaa, která se stává velmi žádanou právě díky nově postaveným luxusním plážovým resortům. Resort je vzdálen jen 15 Km od centra Hurghady a 23 Km od mezinárodního letiště v Hurghadě a tuto vzdálenost překonáte rychleji než je tomu u resortů v nacházejících se v centru Hurghady.

Selena Bay je uzavřený luxusní resort s vlastní pláží, ve kterém si můžete zakoupit nejen krásné luxusní apartmány, ale i některou z luxusních vil s vlastním uzavřeným pozemkem s bazénem.

Služby, výhody a přednosti resortu: vlastní soukromá pláž s lehátky a slunečníky, několik bazénů, posilovna & Spa, restaurace, bar u bazénu, centrum vodních sportů, dětské hřiště, úklidové služby, ostraha. Výhodou pro investory je možnost nákupu apartmánů na splátky na 3 nebo 6 let. Poplatek za služby a údržbu resortu: doživotně jednorázovou platbou ve výši 10% z ceny nemovitosti. (údržba pláže, bazénů, budov a ostatních společných prostor, zeleně, odvoz odpadu, energie ve společných prostorách...).

Další výhodou je malá vzdálenost od letoviska El Gouna, které je plné luxusních zařízení, lagun, nachází se tam přístaviště pro jachty a golfové hřiště. Ze Selena Bay je to pouhých 5 minut jízdy.

Resort je stavěn v několika fázích. První polovina / 1 fáze je již dokončena a je v provozu. Vlastníci apartmánů tak mohou již několik měsíců nerušeně užívat své apartmány, pláž i bazény. Další fáze bude dokončena přibližně 10.2021, další za jeden rok od dokončení předchozí. Ve 4 fázi bude apartment hotel se studii, kterým se celý resort definitivně zakončí (přibližně do 4 let). Fotografie pokroku výstavby lze sledovat na našem webu.

ZU309 - 2+kk 84m2 3. patro s úžasným výhledem na moře a bazén (viz foto apartmánu). Cena 1.411.200 EGP (cca 1.962.000 Kč).

Vybavení na fotografiích není součásní prodeje. Apartmán je nyní zcela prázdný stejně jako je tomu u nových apartmánů. Po nákupu nemovitosti bude možné zakoupit si vybavení a apartmán si převzít zařízený a připravený k okamžitému užívání. Fotografie jsou přímo z tohoto apartmánu, včetně výhledu z terasy. V případě zájmu zašleme fotografie a video současného stavu (nižší kvalita).

Platba za nemovitost: 10% při rezervaci, 90% při podpisu smlouvy. Možnost splátek na 3 roky s navýšením ceny o 20%: akontace 30% +čtvrtletní splátky. (orientační kurz 1 EGP = cca 1,39 Kč, 1 EUR = 18,90 EGP).

Naše RK je dle nového zákona o realitním zprostředkování i nadále oprávněna k realitní činnosti a má uzavřené povinné pojištění profesní odpovědnosti realitního zprostředkovatele.
(49 fotografií v plné velikosti)


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 2+kk Patro / výtah: 3. patro ze 5 / ano
   Plocha bytu: 84 m2 Parkování: v resortu
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2019 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

20Km


 

   Fotogalerie:

 

Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay, Aaprtmány 1 fáze Egypt - Hurghada - Selena Bay, Aaprtmány 1 fáze
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Aaprtmány 1 fáze Egypt - Hurghada - Selena Bay, Aaprtmány 1 fáze Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Zábavní centrum Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pohled k pláži Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay, Restaurace u pláže
Selena Bay, Apartmán ZU-309 - Výhled Selena Bay, Apartmán ZU-309 - Pokoj s kk Selena Bay, Apartmán ZU-309 - Pokoj s kk
Selena Bay, Apartmán ZU-309 - Koupelna s WC Selena Bay, Apartmán ZU-309 - Terasa

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2021 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu