Egypt - Prodej hotelových apartmánů v lux.resortu Sunset Paerl - Sahl Hasheesh

Číslo: SUNPE0

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Sahl Hasheesh

Ulice:

Pyramisa Sunset Pearl

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

         EUROCONT REALITY PRAHA

         Člen Realitní komory České Republiky

Cena prodeje:   1 167 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt – Hurghada – lokalita Sahl Hashesh. Nádherný 5 hvězdičkový luxusní resort Pyramisa Sunset Pearl je nově otevřený luxusní resort (od 11.2010) a tento resort provozuje a spravuje významný a prestižní hotelový řetězec Pyramisa. Resort bude jako všechny Pyramisa hotely dosahovat vysoké obsazenosti, což je důležité pro investory, kteří mají zájem po dobu své nepřítomnosti apartmán pronajímat. Resort nabízí garanci pronájmu s ročním ziskem 7% s možností užívání apartmánu po 4-8 týdnů ročně, které můžete využít nejen ve svém domácím hotelu, ale i v ostatních hotelech Pyramisa na území Egypta a Dubaje. (čtyři týdny pro byty 1+kk (Studia) a osm týdnů pro byty 2+kk a 3+kk).

Poloha: Sunset Paerl se nachází ve velice prestižní a luxusní lokalitě Sahl Hasheesh, která je zcela uzavřena a je obklopena golfovými hřišti z jedné strany a z druhé strany překrásným průzračným Rudým mořem. Celý resort je postaven na náhorní plošině Sahl Hashesh což zajišťuje překrásný výhled na moře. Protože tento resort není přímo u vlastní pláže, majitelé apartmánů mají neomezené právo bezplatného užívání pláže sesterského 5 hvězdičkového hotelu Pyramisa asi 200m od Sunset Pearl. Celková vzdálenost na pláž je 650m. Pláž je písčitá a to přímo v zálivu Sahl Hasheesh, což je jedna z nejvyhledávanějších potápěčských lokalit Rudého moře, proslulého jak křišťálově průzračnou vodou, tak i malou vzdáleností jen 14 km jižně od Hurghady a letiště. Jen 700m chůzí po promenádě je dostupné hlavní molo které vede ke známému potápěčskému podvodnímu světu s potopený městem. Přímo za resortem se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště.

Služby a vybavení resortu: zdarma přístup na pláž hotelu Pyramisa; nádherný výhled na moře z většiny apartmánů; sousedící 18-ti jamkové golfové hřiště; 2 velké bazény v resortu a další byzény a služby v Pyramisa Hotelu: bazénové bary; množství restaurací, kaváren a barů včetně Asijské, Italské a mořských plodů; lázně, sauny a fitness; plně vybavená moderní tělocvična; okrasné zahrady; dětský klub s dozorem; tenisový kurt; potápěčské centrum – podvodní město jen 100m od resortu; 24 hod. ostraha; plně spravovaný resort managementem, parkoviště.
Vlastníci bytů v Sunset Pearl budou mít 10 let zdarma členství v Pyramisa CLUB, kdy budou moci každý rok využívat volný týden ubytování v kterémkoli Pyramisa Hotelu a Resortu na světě, navíc 20% slevu na veškeré služby Pyramisa Hotelů. Garance pronájmu s ročním ziskem 7% pro všechny jednotky; možnost slevy 5%, možnost splátek až na 5let. Roční poplatek za služby resortu: 19 GBP/m2. Při využití služby Garance pronájmu jen 8 GBP/m2.

Hotelový pokoj 1+0 bez kuchyňského koutu: Pokoj, terasa, koupelna s WC. Kompletně zařízený v ceně (Byt č. 110).

Platby za tento resort jsou v EUR a s možností platby v Kč přes naší kancelář. Možnost platby: 1. 10% při rezervaci, 90% do 28 dní od rezervace. 2. 10% při rezervaci, 30% při podpisu smlouvy, 60% ve 4 čtvrtletních splátkách po dobu 2-5let. Zisk z Garance nájmu bude hrazena po úplném doplacení kupní ceny. Termín dokončení: V provozu.

Zkouška kvality: V tomto hotelovém resortu si můžete nejdříve pobyt vyzkoušt při využití našeho pronájmu a v případě, že Vám bude resort vyhovovat, až poté zakoupit. Byt je také možné si pronajmout na 15 let s možností okamžitého převodu do vlastnictví a odečtu již do té doby zaplaceného nájemného.
Kompletní informace a nabídka resortu zde.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: garsonka/T Patro / výtah: 1. patro ze 3 / ano
   Plocha bytu: 54 m2 Parkování: parkoviště
   Zařízený nábytkem: zařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2010 Topení:  klimatizace 
   Vzdálenost od moře: 650m Vzdálenost od centra: 

18


 

   Fotogalerie:

 

Foto resortu Foto resortu Foto resortu
Foto resortu Foto resortu Foto resortu
Foto bytů Foto bytů Foto bytů
Foto bytů Foto bytů Foto bytů
Foto resortu Foto resortu Hotelový pokoj 1+0
Plán resortu Poloha Pláž hotelu Pyramisa k užívání
Foto hotelu Pyramisa Poloha k letišti a centru Hurghady

 
 

© 2000-2015 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu