Egypt - Hurghada, vila 4+kk s vlastním pozemkem, v lux.resortu s vlastní pláží, Selena Bay

Číslo: SELVT1

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Hurghada - Sever

Ulice:

Selena Bay Spa Resort

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   7 228 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa (Hurghada sever). Krásný luxusní resort Selena Bay Spa Resort je pokračováním velmi úspěšného luxusního Palma Resort. Nachází se ve známé lokalitě Al Ahyaa, která se stává velmi žádanou právě díky nově postaveným luxusním plážovým resortům. Resort je vzdálen jen 15 Km od centra Hurghady a 23 Km od mezinárodního letiště v Hurghadě a tuto vzdálenost překonáte rychleji než je tomu u resortů v nacházejících se v centru Hurghady.

Selena Bay je uzavřený luxusní hotelový resort s vlastní pláží, ve kterém si můžete zakoupit nejen krásné luxusní apartmány v 8 apartmánových domech, ale i některou z 5 velkých extra luxusních vil a 7 malých luxusních vil a 4 tvin vil s vlastním uzavřeným pozemkem a vlastním bazénem.

Služby, výhody a přednosti resortu: vlastní písčitá pláž se slunečníky a lehátky, plavecké bazény a mělká brouzdaliště, restaurace, výtahy, obchody, lázně a posilovna, plážový volejbal, aqua centrum, minigolf, plážová restaurace a bar, hotelové služby, služby pronájmu. Součástí bude hotel, ve kterém budou tyto služby provozovány, včetně restaurace. Od června 2021 k dispozici plážová restaurace s rozmanitou nabídkou jídel. Výhodou pro investory je možnost nákupu apartmánů na splátky na 3-6 let. Poplatek za služby a údržbu resortu: doživotně jednorázovou platbou ve výši 10% z ceny nemovitosti. (údržba pláže, bazénů, budov a ostatních společných prostor, zeleně, odvoz odpadu, energie ve společných prostorách...).

Resort je stavěn v několika fázích. První polovina / 1 fáze je již dokončena a je v provozu. Vlastníci apartmánů tak mohou již několik měsíců nerušeně užívat své apartmány, pláž i bazény. Další fáze bude dokončena přibližně 10.2021, další za jeden rok od dokončení předchozí. Ve 4 fázi bude budova se studii a poslední fází je výstavba hotelu, kterým se celý resort definitivně zakončí (přibližně do 5 let). Fotografie pokroku výstavby lze sledovat na našem webu.

Vila Twin House: 4+kk 290m2, na vlastním uzavřeném pozemku 400m2, vlastní bazén, přízemí, 1 patro, 2 patro. 3x ložnice, 2x velká terasa s výhledem na resort. Cena: 6.500.000 EGP při akontaci 30% a splátkách na 3 roky. Při jednorázové platbě je sleva o 20% na cenu jen 5.200.000 EGP (tj. 7.228.000 Kč). K dipozici poslední tato vila.

Po nákupu nemovitosti bude možnost nákupu vybavení a vilu si převzít zařízenou a připravenou k okamžitému užívání. Fotografie jsou přímo z vily na prodej (nejedná se o ilustrativní fotografie vily), včetně výhledu z terasy.

Platba za nemovitost: 100% při podpisu smlouvy nebo na 3 leté splátky. (orientační kurz 1 EGP = cca 1,39 Kč, 1 EUR = 18,90 EGP).

Naše RK je dle nového zákona o realitním zprostředkování i nadále oprávněna k realitní činnosti a má uzavřené povinné pojištění profesní odpovědnosti realitního zprostředkovatele.
(49 fotografií v plné velikosti)


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 4+kk/Pozemek 400m2 Patro / výtah: přízemí ze 3 / ne
   Plocha bytu: 290 m2 Parkování: před vilou
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2019 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

20Km


 

   Fotogalerie:

 

Egypt - Hurghada - Selena Bay - Vila Twin Egypt - Hurghada - Selena Bay - Vila Twin Egypt - Hurghada - Selena Bay - Vila Twin
Egypt - Hurghada - Selena Bay - Vila Twin Egypt - Hurghada - Selena Bay - Vila Twin Egypt - Hurghada - Selena Bay - Vila Twin
Egypt - Hurghada - Selena Bay - Vila Twin Egypt - Hurghada - Selena Bay - Vila Twin Půdorys vily
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay, Aaprtmány 1 fáze
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Aaprtmány 1 fáze Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay, Zábavní centrum
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay, Restaurace u pláže

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2021 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu