Egypt - Hurghada, vila 4+kk s vlastním pozemkem, v lux.resortu s vlastní pláží, Selena Bay

Číslo: SELVB4

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Hurghada - Sever

Ulice:

Selena Bay

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   9 450 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa (Hurghada sever). Krásný luxusní resort Selena Bay je pokračováním velmi úspěšného luxusního Palma Resort. Nachází se ve známé lokalitě Al Ahyaa, která se stává velmi žádanou právě díky nově postaveným luxusním plážovým resortům. Resort je vzdálen jen 15 Km od centra Hurghady a 23 Km od mezinárodního letiště v Hurghadě a tuto vzdálenost překonáte rychleji než je tomu u resortů v nacházejících se v centru Hurghady.

Selena Bay je uzavřený apartmánový luxusní resort s vlastní pláží, ve kterém si můžete zakoupit nejen krásné apartmány, ale i některou z luxusních vil s vlastním pozemkem s bazénem.

Služby, výhody a přednosti resortu: vlastní pláž s lehátky a slunečníky, několik plaveckých bazénů, obrovský dětský bazén se skluzavkou, restaurace, bar u bazénu, centrum vodních sportů, dětské hřiště, úklidové služby, ostraha, minimarket přímo v resortu, posilovna & Spa, pozemek 40.000m2 s malou zastavěnou plochou. Možnost nákupu apartmánů na splátky na 2 - 6 let. Poplatek za služby a údržbu resortu: doživotně jednorázovou platbou ve výši 10% z ceny nemovitosti. (údržba pláže, bazénů, budov a ostatních společných prostor, zeleně, odvoz odpadu, energie ve společných prostorách...). Další výhodou je malá vzdálenost od letoviska El Gouna, které je plné luxusních zařízení, lagun, nachází se tam přístaviště pro jachty a golfové hřiště. Ze Selena Bay je to pouhých 5 minut jízdy.

Další výhodou je malá vzdálenost od letoviska El Gouna, které je plné luxusních zařízení, lagun, nachází se tam přístaviště pro jachty a golfové hřiště. Ze Selena Bay je to pouhých 5 minut jízdy.

Resort je stavěn v několika fázích. První polovina / 1 fáze je již dokončena a je v provozu. Vlastníci apartmánů tak mohou již několik měsíců nerušeně užívat své apartmány, pláž i bazény. Další fáze bude dokončena přibližně 10.2021, další za jeden rok od dokončení předchozí. Ve 4 fázi bude apartment hotel, kterým bude celý resort definitivně dokončen (přibližně do 4 let). Fotografie pokroku výstavby lze sledovat na našem webu. Po nákupu nemovitosti si budete moci u naší RK zakoupit také kuchyňskou linku se spotřebiči a další vybavení. Tyto služby jsou poskytovány pouze našim zákazníkům.

Vila Cleopatra B4: 5+kk 340m2, na vlastním uzavřeném pozemku 520m2, vlastní bazén 37m2, 4x ložnice, 3x koupelna s wc, velké terasy s výhledem na resort a moře. Přízemí: obývací pokoj a kuchyň, koupelna, prádelna / sklad, místnost pro zaměstnance; 1. patro: hlavní ložnice s terasou s koupelnou + 2 ložnice + koupelna; 2. patro: ložnice s terasou + koupelna. Po nákupu nemovitosti je možné sjednat kompletní vybavení a vilu si převzít zařízenou a připravenou k okamžitému užívání. Fotografie jsou přímo z vily B4 která je na prodej (nejedná se o ilustrativní fotografie). Vila je nyní používána jako kanceláře developera a po nákupu bude renovována. Cena: 8.500.000 EGP při akontaci 30% a splátkách na 3 roky. Při jednorázové platbě je sleva o 20% na cenu jen 6.800.000 EGP (tj. 9.450.000 Kč).

Platba za nemovitost: 100% při podpisu smlouvy nebo na 3 leté splátky. (orientační kurz 1 EGP = cca 1,39 Kč, 1 EUR = 18,90 EGP).

Naše RK je dle nového zákona o realitním zprostředkování i nadále oprávněna k realitní činnosti a má uzavřené povinné pojištění profesní odpovědnosti realitního zprostředkovatele.
(73 fotografií v plné velikosti)


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 5+kk/Pozemek 520m2 Patro / výtah: přízemí ze 3 / ne
   Plocha bytu: 340 m2 Parkování: vlastní místo před vilou (v resortu)
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2019 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

20Km


 

   Fotogalerie:

 

Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4
Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4
Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4
Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4 Selena Bay - Vila B4
Poloha vily B4 Selena Bay - Vila B4 Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Aaprtmány 1 fáze Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay, Beach club
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2021 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu