Egypt - Hurghada, apartmány 3+kk v luxusním resortu s vlastní pláží. Selena Bay

Číslo: SELE03

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Hurghada - Sever

Ulice:

Selena Bay

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   1 920 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa (Hurghada sever). Krásný luxusní resort Selena Bay je pokračováním velmi úspěšného luxusního Palma Resort. Nachází se ve známé lokalitě Hurghada Al Ahyaa, která se stává velmi žádanou právě díky nově postaveným luxusním plážovým resortům. Resort je vzdálen jen 15 Km od centra Hurghady a 20 Km od mezinárodního letiště v Hurghadě a tuto vzdálenost překonáte rychleji než je tomu u resortů v nacházejících se v centru Hurghady.

Selena Bay je uzavřený luxusní apartmánový resort s vlastní pláží, ve kterém si můžete zakoupit nejen krásné apartmány, ale i některou z luxusních vil s vlastním pozemkem s bazénem. Resort je vhodný pro zákazníky, kteří dávají přednost klidu a komfortu před bydlením v rušném centru.

Služby, výhody a přednosti resortu: vlastní pláž s lehátky a slunečníky, několik plaveckých bazénů, obrovský dětský bazén se skluzavkou, restaurace, bar u bazénu, management pronájmů, centrum vodních sportů, úklidové služby, ostraha, club hotel (ve výstavbě), minimarket přímo v resortu, posilovna & Spa, molo pro plavce a kotvení 8 lodí, pozemek 40.000m2 s malou zastavěnou plochou. Poplatek za služby a údržbu resortu: jednorázovou platbou ve výši 10% z ceny nemovitosti. (údržba pláže, bazénů, budov a ostatních společných prostor, zeleně, odvoz odpadu, energie ve společných prostorách...). Další výhodou je malá vzdálenost od letoviska El Gouna, které je plné luxusních zařízení, lagun, nachází se tam přístaviště pro jachty a golfové hřiště. Ze Selena Bay je to pouhých 5 minut jízdy.

Resort je stavěn ve 4 fázích. První 1, 2 a 3 fáze jsou již dokončeny a v plném provozu (viz fotografie). Vlastníci apartmánů tak mohou již několik měsíců nerušeně užívat své apartmány, pláž, bazény a ostatní vybavení resortu. Poslední 4 fází bude celý resort zakončen (za 20 měsíců). Jednotlivé fáze je možné užívat bez omezení.

1 fáze:
PT a ZU - 3+kk s velkou terasou s přímým vstupem k bazénu, 105m2, přízemí, první budova od moře, klimatizace v ceně, cena 2.450.000 EGP (cca 3.185.000 Kč)

2 fáze AN: k okamžitému nastěhování - nově uvolněný jeden apartmán na přeprodej. 3+kk s terasou, 1 patro, bližší informace na vyžádání.
VYPRODÁNO

3 fáze CU: k okamžitému nastěhování
VYPRODÁNO

4. fáze Selena Suites: doručení do 20 měsíců:
VYPRODÁNO

V případě zájmu o podobný apartmán nás informujte a pokud se nějaký nově uvolní, budeme Vás informovat. Upozorňujeme předem, že tyto apartmány se prodávají vždy do 48 hodin od jejich uvolnění a je nutná okamžitá rezervace. Na rozmýšlení není čas a je nutné být připraven okamžitě jednat !!!
Prodejní ceny jsou v EGP s možností platby v jiných měnách za použití aktuálních měnových kurzů. (orientační kurz 1 EGP = cca 1,30 Kč). Nové apartmány jsou v Egyptě vždy prodávány bez jakéhokoli vybavení (holobyty). Po nákupu nemovitosti si budete moci přes naší RK zakoupit vybavení celého apartmánu na míru.
(73 fotografií v plné velikosti)


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 3+kk/T Patro / výtah: přízemí ze 5 / ano
   Plocha bytu: 93 m2 Parkování: v resortu
   Zařízený nábytkem: možno zařídit Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2022 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

15Km


 

   Fotogalerie:

 

Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay Selena Bay - www.egypt-reality.cz
Selena Bay - www.egypt-reality.cz Selena Bay - www.egypt-reality.cz Selena Bay - www.egypt-reality.cz
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay - Beach club Egypt - Hurghada - Selena Bay
Výhled z terasy Obývací pokoj Obývací pokoj
Kuchyňský kout Ložnice 1 Ložnice 2
Koupelna s wc Terasa

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2022 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu