Egypt - Hurghada, studia 1+kk v luxusním resortu s vlastní pláží, Selena Bay

Číslo: SELE01

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Hurghada - Sever

Ulice:

Selena Bay Spa Resort

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   629 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa (Hurghada sever). Krásný luxusní resort Selena Bay je pokračováním velmi úspěšného luxusního Palma Resort. Nachází se ve známé lokalitě Al Ahyaa, která se stává velmi žádanou právě díky nově postaveným luxusním plážovým resortům. Resort je vzdálen jen 15 Km od centra Hurghady a 23 Km od mezinárodního letiště v Hurghadě a tuto vzdálenost překonáte rychleji než je tomu u resortů v nacházejících se v centru Hurghady.

Selena Bay je uzavřený apartmánový luxusní resort s vlastní pláží, ve kterém si můžete zakoupit nejen krásné apartmány, ale i některou z luxusních vil s vlastním pozemkem s bazénem.

Služby, výhody a přednosti resortu: vlastní soukromá pláž s lehátky a slunečníky, několik bazénů, restaurace, bar u bazénu, centrum vodních sportů, dětské hřiště, úklidové služby, ostraha, supermarket přímo v resortu, posilovna & Spa. Výhodou pro investory je možnost nákupu apartmánů na splátky na 3 nebo 6 let. Poplatek za služby a údržbu resortu: doživotně jednorázovou platbou ve výši 10% z ceny nemovitosti. (údržba pláže, bazénů, budov a ostatních společných prostor, zeleně, odvoz odpadu, energie ve společných prostorách...).

Další výhodou je malá vzdálenost od letoviska El Gouna, které je plné luxusních zařízení, lagun, nachází se tam přístaviště pro jachty a golfové hřiště. Ze Selena Bay je to pouhých 5 minut jízdy.

Resort je stavěn v několika fázích. První polovina / 1 fáze je již dokončena a je v provozu. Vlastníci apartmánů tak mohou již několik měsíců nerušeně užívat své apartmány, pláž i bazény. Další fáze bude dokončena přibližně 10.2021, další za jeden rok od dokončení předchozí. Ve 4 fázi bude apartment hotel, kterým bude celý resort definitivně dokončen (přibližně do 4 let). Fotografie pokroku výstavby lze sledovat na našem webu. Po nákupu nemovitosti si budete moci u naší RK zakoupit také kuchyňskou linku se spotřebiči a další vybavení. Tyto služby jsou poskytovány pouze našim zákazníkům.

Nabídka studií 1 fáze, k okamžitému převzetí:
PT-102 - Studio (1+kk) 35m2, 1.patro, zadní výhled přes koridor - 452.760 EGP (cca 629.000 Kč) - K dispozici poslední*
Možnost splátek na 3 roky s vyšší cenou o 20%. Vybavení není součástí kupní ceny.

*další studia (1+kk) s balkony budou až ve 4 fázi výstavby, která je zatím ve stádiu plánování. Zahájení prodeje není zatím blíže specifikováno, avšak zájemcům o koupi 1+kk doporučujeme počkat několik měsíců než aby se ukvapili nákupem 1+kk v nějakém jiném resortu bez pláže, nebo resortu horší kvality.

Uvedené ceny jsou platné pouze při jednorázové platbě 100% kupní ceny při podpisu smlouvy. V případě splátek je cena nemovitosti vyšší o 20%. Prodejní ceny jsou v EGP s možností platby v jiných měnách za použití aktuálních měnových kurzů. (orientační kurz 1 EGP = cca 1,39 Kč, 1 EUR = 18,90 EGP).

Naše RK je dle nového zákona o realitním zprostředkování i nadále oprávněna k realitní činnosti a má uzavřené povinné pojištění profesní odpovědnosti realitního zprostředkovatele.
(49 fotografií v plné velikosti)


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 1+kk Patro / výtah: 1. patro ze 5 / ano
   Plocha bytu: 35 m2 Parkování: v resortu
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2019 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

20Km


 

   Fotogalerie:

 

Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Aaprtmány 1 fáze Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu
Egypt - Hurghada - Selena Bay Egypt - Hurghada - Selena Bay - Referenční Egypt - Hurghada - Selena Bay - Referenční
Selena Bay - Studio PT-102 Selena Bay - Studio PT-102 Selena Bay - Studio PT-102
Selena Bay - Studio PT-102 Selena Bay - Studio PT-102 Selena Bay - Studio PT-102
Selena Bay - Studio PT-102 Selena Bay - Studio PT-102 Selena Bay - Studio PT-102
Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu Egypt - Hurghada - Selena Bay, Pláž resortu

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2021 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu