Egypt - levný byt 2+kk v centru Hurghady, jen 150m od moře

Číslo: SAFA06

 

Fotografie

Stav zakázky:

rezervace

Obec:

Hurghada

Území:

El Dahar

Ulice:

Safari House

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   470 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada centrum - lokalita El Dahar. Prodej apartmánu 2+kk v apartmánovém domě "Safari House", který je vystavěn v Arabsko-Nubijském stylu, s otevřeným nádvořím ve středu domu. Dům se nachází přímo v centru Hurghady v lokalitě El Dahar (v blízkosti známého hotelu Geisum). Dům je vzdálen jen cca 150m od pobřeží rudého moře a 250m od veřejně přístupné pláže. V okolí je množství obchodů, nejrůznějších butiků, restaurací, kaváren a dalších turistických zařízení. Dům má celkem 5 podlaží, s 15 apartmány.

Přeprodej: Apartmán 2+kk má celkem cca 40m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 1 ložnicí a koupelny se sprchovým koutem. Apartmán se nachází v prvním patře z jedné strany a ze druhé je v přízemí (2,25m nad terénem) s výhledem na obrovský uzavřený nezastavěný pozemek vlastnící armádou (není tam možná výstavba). Apartmán je celkově v dobrém stavu, je vymalovaný a je možné jej ihned užívat. Služby: 200 EGP /měsíc (elektřina, úklid a údržba společných prostor, odvoz odpadu). Zkouška kvality: V případě zájmu o tento byt je možné si v tomto domě byt pronajmout jeden z apartmánů a předem si vyzkoušet bydlení jak v této lokalitě, tak v domě.

Výhody a přednosti residence: pouze pár kroků na pěknou pláž, množství obchodů do 100m od domu, nákupní centrum s hypermarketem v pěší dostupnosti, otevřené domovní chodby, velká společná střešní terasa k užívání, vnitřní atrium v přízemí s možností posezení a odpočinku, vstup do domu je uzavřen uzamykatelnou mříží. V domě naše společnost pronajímá a spravuje některé apartmány mnoho let a můžeme vám pomoci zajistit případné opravy nebo rekonstrukci.

Cena: 18.000 EUR (cca 470.000 Kč). Platba za nemovitost: 3.000 EUR při rezervaci, 15.000 EUR při podpisu smlouvy. Cena zahrnuje provizi a služby spojené s koupí nemovitosti ve výši.

Naše RK je dle nového zákona o realitním zprostředkování i nadále oprávněna k realitní činnosti a má uzavřené povinné pojištění.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 2+kk Patro / výtah: 1. patro ze 3 / ne
   Plocha bytu: 40 m2 Parkování: před domem
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: dobrý Topení:  není 
   Vzdálenost od moře: 150m Vzdálenost od centra: 

0 Km


 

   Fotogalerie:

 

Pohled na dům Společná střešní terasa Vnitřní atrium domu
Vchod do domu Výhled z oken apartmánu o patro výše Safari House
Obývací pokoj s kuchyňským koutem Ložnice Ložnice
Koupelna s wa Půdorys apartmánu Poloha domu
Pláž jen pár metrů od domu Moře od pláže Obchodní dům v blízkosti

 
  Poloha nemovitosti: (upozornění - satelitní snímky mohou být zastaralé i několik let)
 
 

© 2000-2021 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu