Egypt - Prodej bytů 3+kk v lux.hotelu Pyramisa - Sahl Hasheesh

Číslo: PYRAM5

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Sahl Hasheesh

Ulice:

Pyramisa Beach Resort

Katastr:

EGYPT

Informace:

 

EUROCONT REALITY PRAHA

Cena prodeje:   6 372 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt – Hurghada – Lokalita Sahl Hashesh. Nádherný 5 hvězdičkový luxusní resort Pyramisa Beach Resort s vlastní pláží je již v plném provozu od roku 2008 a tento resort (jak již jeho název napovídá) provozuje a spravuje jej významný a prestižní hotelový řetězec Pyramisa. Resort dosahuje vysoké obsazenosti, což je důležité pro investory, kteří mají zájem po dobu své nepřítomnosti apartmán pronajímat. Resort nabízí garanci pronájmu s ročním ziskem 7% s možností užívání apartmánu po 4-8 týdnů ročně, které můžete využít nejen ve svém domácím hotelu Pyramisa, ale v libovolném hotelu Pyramisa na území Egypta a Dubaje !!! (čtyři týdny pro byty Garsonky (Studia) a osm týdnů pro byty 2+kk a 3+kk).

Poloha: Pyramisa Resort se nachází ve velice prestižní a luxusní lokalitě Sahl Hasheesh, která je zcela uzavřena a je obklopena golfovými hřišti z jedné strany a z druhé strany překrásným průzračným Rudým mořem. Celý resort je postaven na pozemku o velikosti 120 000m2 s vlastní písčitou pláží v zálivu Sahl Hasheesh, což je jedna z nejvyhledávanějších potápěčských lokalit Rudého moře, proslulého jak křišťálově průzračnou vodou, tak i malou vzdáleností jen 14 km jižně od Hurghady a letiště. Jen 100m chůzí po promenádě je dostupné hlavní molo které vede ke známému potápěčskému podvodnímu světu s potopený městem. Přímo za resortem se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště.

Služby a vybavení resortu: vlastní pláž; nádherný výhled na moře z většiny apartmánů; sousedící 18-ti jamkové golfové hřiště; 2 velké bazény (jeden vyhřívaný) s dětskými sekcemi a bazénovými bary; množství restaurací, kaváren a barů včetně Asijské, Italské a mořských plodů; lázně, sauny a fitness; plně vybavená moderní tělocvična; okrasné zahrady; dětský klub s dozorem; tenisový kurt; potápěčské centrum – podvodní město jen 100m od resortu; 24 hod. ostraha; plně spravovaný resort managementem, parkoviště; 20% sleva v restauracích resortu; garance pronájmu s ročním ziskem 7% pro všechny jednotky; možnost užívání zdarma hotelů Pyramisa v celém Egyptě a Dubaii (při použití služby garance pronájmu); možnost slevy 5%, možnost splátek na 5 let; resort v nabídce i našich cestovních kanceláří. Roční poplatek za služby resortu: 16 GBP/m2. Při využití služby Garance pronájmu jen 8 GBP/m2.

Apartmány 3+kk 140m2 jsou velice exkluzivní hotelové byty s kuchyňským koutem, umístěné ve špicích všech bloků v 1-3 patře. Jejich poloha umožňuje překrásný výhled na moře. Obsahují: Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a terasou, 2x ložnici s terasou, 3x koupelna s WC. Byt je kompletně zařízen v ceně. Platby za tento resort jsou v EUR a s možností platby v Kč přes naší kancelář. Možnost platby: 1. 10% při rezervaci, 85% z celkové ceny při jednorázové platbě při podpisu smlouvy (sleva 5%). 2. 10% při rezervaci, 40% při podpisu smlouvy, 50% ve 4 čtvrtletních splátkách bez úroku. Zisk z Garance nájmu bude hrazen až po doplacení poslední splátky. 3. 10% při rezervaci, 40% (nebo více) při podpisu smlouvy. Zbývajících 50% může být placeno s developerem financovanou hypotékou. Následné platby budou účtovaný čtvrtletně a to paušálně 8.5% po dobu pěti let, s poplatkem 2% z ceny nemovitosti. Zisk z Garance nájmu bude hrazen až po doplacení poslední splátky. Termín dokončení: V provozu.

Zkouška kvality: V tomto hotelovém resortu si můžete nejdříve pobyt vyzkoušt při využití našeho pronájmu a v případě, že Vám bude resort vyhovovat, až poté zakoupit.
Kompletní informace a nabídka resortu zde.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 3+kk/3xT Patro / výtah: 3. patro ze 3 / ano
   Plocha bytu: 140 m2 Parkování: parkoviště
   Zařízený nábytkem: zařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2008 Topení:  klimatizace 
   Vzdálenost od moře: 0 Vzdálenost od centra: 

18


 

   Fotogalerie:

 

Foto resortu Foto resortu Pláž resortu
Foto resortu Foto resortu Foto resortu
Apartmán 3+kk 140m<sup>2</sup> Foto resortu Interiéry bytů
Foto bytů v resortu Foto interiérů bytů Foto bytů v resortu
Foto interiérů bytů Foto resortu Foto resortu
Foto resortu Foto resortu Foto resortu
Foto resortu SAT snímek resortu Cena bytu min. 259.000 € (cca 6.372.000,-Kč), max. 315.000 € (cca 8.033.000,-Kč).

 
 

© 2000-2021 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Czech Republic - European Union; www.eurocont.eu