Kajmanské ostrovy - prodej luxusních stavebních pozemků

Číslo: KAIDG1

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Kajmanské ostrovy

Území:

Grand Cayman

Ulice:

Dubli Golf & Beach Resort

Katastr:

Cayman Islands

Informace:

 

        

Cena prodeje:   5 128 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Kajmanské ostrovy - Grand Cayman je největší ze tří ostrovů, které tvoří na Kajmanské ostrovy, o rozloze 76 čtverečných mil a samozřejmě disponuje vlastním mezinárodním letištěm. Investice do nemovitostí na Kajmanských ostrovech je pro velmi náročné klienty, kteří vyhledávají pro své investice luxusní lokality a daňové ráje. Na Kajmanských ostrovech není žádná daň z příjmu, žádné dědické daně, žádná z příjmu, žádná daň z rekreačních domů.

Na prodej Vám nabízíme velmi luxusní pozemky v developerském resortu Dubli Golf & Beach Resort, který staví významný světový developer Crown Acquisitions. Dubli Golf & Beach Resort se nachází na severní straně ostrova v oblasti známé jako Millionaires' Row a je jen kousek od známého Rum Point Beach. Z pozemků budou úžasné výhledy na Karibské moře a na mangrovové lesy. Dubli Golf & Beach Resort nabízí jen pár kroků vzdálenou vlastní písčitou pláž s křišťálově čistou tyrkysovou vodou, ale také soukromé 4 jamkové golfové hřiště pro rezidenty. Pozemky budou kompletně zasíťované (elektřina, vodovod, kanalizace, asfaltová komunikace). Pozemky v tomto resortu jsou k dispozici pro výstavbu vlastního domu, nebo všech tří typů vil (A, B i C). Developer v nedávné době koupil přilehlý severo-západní pozemek, který umožní rozvíjet exkluzivní plážový klub a další zařízení, což zhodnotí cenu pozemků a staveb v tomto resortu. Předpokládané dokončení infrastruktury (inženýrských sítí): 30. března 2011.

Kupující si může vybrat ze 3 druhů investic do pozemku na Kajmanských ostrovech:
1) Koupě pozemku a následný prodej se ziskem po dokončení zasíťování. Cena přepisu kupní smlouvy developerem je 395 GBP (není třeba doplácet kupní cenu, ani kolek 6%).
2) Koupě pozemku a následný prodej po dokončení zasíťování, doplacení kupní ceny a 6% kolku, jakož i zaplacení registrace na vlastní jméno (cena 695 GBP). Následně požádat o stavební balík, který je v ceně pozemku (zahrnuje veškerou výkresovou a stavební dokumentaci pro stavbu typového domu tzv. "House in a Box"), nebo si obstarat vlastní projekt a po zaplacení stavebního povolení stavebnímu úřadu prodat pozemek s povolením pro stavbu rodinného domu. Tato možnost bude trvat stejně dlouho, jako možnost 1), navíc sice bude vyžadovat další kapitál, ale zisk bude pochopitelně vyšší.
3) Koupě pozemku, výstavba a prodej dokončeného rodinného domu. Tato možnost bude mít delší dobu návratnosti a vyšší vstupní kapitál, ale zisk bude nejvyšší. Volitelně je také možnost zažádat o stavební dozor developera za poplatek 10%.

(Za zprostředkování nám nehradíte žádnou provizi, ani další platby a je Vám umožněno celý proces koupě vyřídit u nás zde v ČR. Samozřejmostí je možnost sjednání schůzky s developerem a osobní návštěvy pozemků)

Způsob platby: Rezervace: 2,000 GBP, Při podpisu smlouvy: 28,000 GBP, Čtvrtletně: 7,250 GBP (bezúročně).


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: Pozemek Patro / výtah: přízemí ze P / ne
   Plocha bytu: 1161 m2 Parkování: pozemek
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: možnost
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

Sklep: ne
   Stav objektu: parcela Topení:  není 
   Vzdálenost od moře: 50m Vzdálenost od centra: 

20 Km


 

   Fotogalerie:

 

Kajmanské ostrovy Okolí Kajmanské ostrovy
Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy
Plán resortu Mapa ostrova Pozemek resortu
Budoucí pláž resortu Pozemek resortu Pozemek resortu
Satelitní snímek Vila typu A Vila typu B
Vila typu C Interiér Interiér
Interiér Kajmanské ostrovy Cena: 175.000 GBP (cca 208.500 €, cca 5.128.000,-Kč).

 
 

© 2000-2015 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu