Kajmanské ostrovy - prodej luxusních stavebních pozemků

Číslo: KAIDB1

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Kajmanské ostrovy

Území:

Cayman Brac

Ulice:

Little Dolphin Resort

Katastr:

Cayman Islands

Informace:

 

        

Cena prodeje:   1 758 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Kajmanské ostrovy - Cayman Brac je druhým největším ze tří ostrovů, které tvoří Kajmanské ostrovy a má rozlohu 14 čtverečných mil. Ostrov Cayman Brac má vlastní mezinárodní letiště, které nedávno otevřelo přímé lety do Miami v USA. Toto vedlo k přílivu zahraničních návštěvníků tohoto nedotčeného ostrova.

Resort Little Dolphin Estate se nachází na západě ostrova. Poskytuje dobrý přístup k mnoha restauracím s pokrmy z čerstvě ulovených ryb. Little Dolphin má relativně malý počet parcel a proto poskytne svým majitelům pocit žití v malé, exkluzivní ostrovní komunitě. Projekt se skládá z 23 pozemků o velikosti od 975m2 až 1.900m2. Pozemky v tomto resortu jsou k dispozici pro výstavbu vlastního domu, nebo všech tří typů vil (A, B i C). Dokončení infrastruktury (inženýrských sítí) v tomto resortu je stanoveno na léto 2011. Pozemky budou připojeny na elektřinu a asfaltovou komunikaci. (septik a nádrže pitnou vodu budou na náklady vlastníka - na těchto ostrovech není vodovod a kanalizace).

Kupující si může vybrat ze 3 druhů investic do pozemku na Kajmanských ostrovech:
1) Koupě pozemku a následný prodej se ziskem po dokončení zasíťování. Cena přepisu kupní smlouvy developerem je 395 GBP (není třeba doplácet kupní cenu, ani kolek 6%).
2) Koupě pozemku a následný prodej po dokončení zasíťování, doplacení kupní ceny a 6% kolku, jakož i zaplacení registrace na vlastní jméno (cena 695 GBP). Následně požádat o stavební balík, který je v ceně pozemku (zahrnuje veškerou výkresovou a stavební dokumentaci pro stavbu typového domu tzv. "House in a Box"), nebo si obstarat vlastní projekt a po zaplacení stavebního povolení stavebnímu úřadu prodat pozemek s povolením pro stavbu rodinného domu. Tato možnost bude trvat stejně dlouho, jako možnost 1), navíc sice bude vyžadovat další kapitál, ale zisk bude pochopitelně vyšší.
3) Koupě pozemku, výstavba a prodej dokončeného rodinného domu. Tato možnost bude mít delší dobu návratnosti a vyšší vstupní kapitál, ale zisk bude nejvyšší. Volitelně je také možnost zažádat o stavební dozor developera za poplatek 10%.

(Za zprostředkování nám nehradíte žádnou provizi, ani další platby a je Vám umožněno celý proces koupě vyřídit u nás zde v ČR. Samozřejmostí je možnost sjednání schůzky s developerem a osobní návštěvy pozemků).
Způsob platby: Rezervace: 1,000 GBP, Při podpisu smlouvy: 9,000 GBP, Čtvrtletně: 2,500 GBP.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: Pozemek Patro / výtah: přízemí ze P / ne
   Plocha bytu: 975 m2 Parkování: pozemek
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: možnost
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

Sklep: ne
   Stav objektu: 1161 Topení:  není 
   Vzdálenost od moře: 280m Vzdálenost od centra: 

2 Km


 

   Fotogalerie:

 

Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy
Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy
Plán resortu Mapa ostrova Satelitní snímek
Vila typu A Vila typu B Vila typu C
Interiéry Interiéry Interiéry
Interiéry Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy
Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy Cena: 60.000 GBP (cca 71.500 €, cca 1.758.000,-Kč).

 
 

© 2000-2013 EUROCONT REALITY PRAHA; Vodičkova 699/28, 110 00 Praha 1; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu