Velká Británie - Nové luxusní Studio přímo v centru Liverpoolu

Číslo: GBLIV1

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Liverpool

Území:

Merseyside

Ulice:

Centrum

Katastr:

North West (England)

Informace:

604 686 666

reality@eurocont.eu

 

        

Cena prodeje:   1 905 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Velká Británie - Liverpool centrum - Vita. Prodej nového luxusního studia přímo v centru Liverpool City, vhodného pro pronájem či studentskému užívání.

Residence Vita Tinlings je druhá fáze přestavby budovy, která se nachází v samotném srdci Liverpool City Centre, a následuje úspěšnou Vita - The Chapel, která se začala stavět v březnu 2012 a nyní zcela vyprodána. Tinlings zaujímá velmi

významnou polohu v centru města na okraji Liverpools Met Quarter a je ideální pro studenty, neboť se nachází v těsné blízkoszi vzdělávacích zařízení, zábavy a velmi dobrého dopravního spojení. Velmi málo studentských projektů má takovou skvělou polohu, a proto vzbuzuje velký zájem klientů, kteří budou mít zejména pohodlný přístup do celého města.

Město Liverpool bylo vyhlášeno jako jedno z nejžádanějších měst ve Velké Británii pro studentské bydlení a ceny studentských bytů se v roce 2010 zvýšily o 13% ve srovnání s celostátním průměrem o 5%.

Ceny bytů začínají od 57.950 liber, a Vita Tinlings nabízí management pronájmu s garantovaným minimálním ročním ziskem 9% pro první 2 roky. Navíc, Vita je schopna nabídnout kupujícím splátkový platební plán až na 6 let, což koupi této nemovitosti činí velmi lukrativní a může si ji proto dovolit každý investor bez velké zátěže.

Všechny studia jsou plně soběstačné a mají kuchyň s integrovanou mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem, lednicí s mrazákem, malou koupelmou se sprchovým koutem a toaletou, a jsou vybaveny kompletním nábytkem (postel, pracovní kout, šatník, knihovna, jídelní stůl, židle. Každý apartmán má také přípojku k vysokorychlostnímu internetu, závěsnou plochou TV. Velikost studia je 183 Sq.ft. Investoři při koupi na splátky 6 let obdrží při pronajmu 8,33% čistý zisk pro první 2 roky a úroky, které činí 8,1% budou připočteny ke kupní ceně.

Lokalizace: Velká Británie, Region North West England, Oblast Merseyside, Liverpool - centrum.

Platební plán: Reservační platba: 5,000 GBP, při podpisu smlouvy: 10,113 GBP, splátky na 6 let, nebo jednorázová platba.

Cena: 60.450 GBP (cca 1.905.000,-Kč). Možnost platby v Kč podle přepočtu aktuálního kurzu v den platby.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 1+kk Patro / výtah: 2. patro ze 5 / ano
   Plocha bytu: 17 m2 Parkování: v okolí
   Zařízený nábytkem: zařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: ano
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba Topení:  ÚT dálkové 
  

 

   Fotogalerie:

 

Kuchyňský kout Pokoj Pracovní část
Vizualizace domu Vstupní chodba Společné prostory v suterénu
Společné prostory v suterénu Odpočinková místnost Odpočinková část
Chodba domu Půdorys bytu Poloha

 
 

© 2000-2015 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu