Egypt - 2+kk v centru Hurghady, pár metrů na pláž Seagull - CZECH HOUSE

Číslo: CZECH6

 

Fotografie

Stav zakázky:

prodáno

Obec:

Hurghada

Území:

Sakkala

Ulice:

CZECH HOUSE

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

 

        

Cena prodeje:   699 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada centrum - lokalita Sakkala. Nový apartmánový dům Czech House se nachází přímo v samotném centru Hurghady a to jen 300 metrů od známého hotelu Seagull a třídy Sheraton Road, která je plná obchodů, butiků, barů, restaurací a pláží. Vše naleznete v pěší dostupnosti a nemusíte nikdy používat taxi ani bus, mimo cesty na letiště, které je vzdálené pouhých 10 minut jízdy. Apartmán je připraven k okamžitému užívání a také k pronajímání - jedná se o druhý nejlukrativnější apartmán v domě.

Czech House je jediným domem v celém Egyptě, kde máte možnost stát se vlastníkem apartmánu v domě s převážně Českými sousedy. Dům má celkem 6 podlaží, z nichž je 5 obytných se 14 apartmány 2+kk a 3+kk. Ve spodním podlaží se nacházejí nebytové prostory 18-39m. Dům se nachází ve velmi lukrativní ulici, která je jako jediná z okolních ulic asfaltová a má veřejné osvětlení. Toto velmi zvýšilo cenu nemovitostí v ulici.

Služby a přednosti domu: vynikající pro pronájem, Čeští sousedé, možnost příjmu CZ a SK TV programů, pěšky na veřejně přístupnou pláž (asi 450m od domu), veškeré služby a obchody v pěší dostupnosti, jen 10 minut od letiště, výtah, vstupní dveře do domu na elektronickou kartu, ostraha kamerovým systémem, správa domu evropskou společností. Roční poplatek: 350 USD /rok (zahrnuje: ostraha, elektřina a voda ve společných prostorách, celkovou údržbu společných rostor, denní sběr odpadu, údržba výtahu).

Apartmán 2+kk 50m2 (apartmán 39m2 +terasa 3m2 +podíl na společných prostorách domu), 3.patro - předposlední, terasa s částečným výhledem na moře. Apartmán je možno kompletně zařídit nábytkem a spotřebiči, včetně klimatizací v odou pokojích od naší společnosti. Složení: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a wc, terasa. Cena apartmánu: 699.000,-Kč.

Možnost výběru platebního kalendáře: 1) 10% při rezervaci, 80% při podpisu smlouvy, 10% při převzetí; 2) 10% při rezervaci, 60% při podpisu smlouvy, 40% v měsíčních aplátkách na 1 rok (jednorázový úrok 3% z celkové ceny); 3) 10% při rezervaci, 40% při podpisu smlouvy, 50% v měsíčních aplátkách na 5 let (jednorázový úrok 8% z celkové ceny).Termín převzetí: ihned k užívání.
Klikněte pro kompletní nabídku a informace.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 2+kk/T Patro / výtah: 3. patro ze 4 / ano
   Plocha bytu: 42 m2 Parkování: před domem
   Zařízený nábytkem: možno zařídit Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2012 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 300m Vzdálenost od centra: 

0Km


 

   Fotogalerie:

 

Fotografie domu Ložnice Ložnice
Terasa Terasa Terasa
Obývací pokoj s kuchyňským koutem Obývací pokoj s kuchyňským koutem Obývací pokoj s kuchyňským koutem
Obývací pokoj s kuchyňským koutem Koupelna s wc Koupelna s wc
Výtah Vstup do domu Ulice
Pohled z apartmánu o patro výše Pohled ze střešní terasy Nejbližší pláž
Půdorys apartmánu Poloha domu

 
 

© 2000-2015 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu