Egypt - 2+kk v centru Hurghady, pár metrů na pláž Seagull - CZECH HOUSE

Číslo: CZECH5

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Hurghada

Území:

Sakkala

Ulice:

CZECH HOUSE

Katastr:

EGYPT

Informace:

+420 603 414 776

egypt@eurocont.eu

         EUROCONT REALITY PRAHA

         Člen Realitní komory České Republiky

Cena prodeje:   840 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Hurghada centrum - lokalita Sakkala. Nový apartmánový dům Czech House se nachází přímo v samotném centru Hurghady a to jen 300 metrů od známého hotelu Seagull a třídy Sheraton Road, která je plná obchodů, butiků, barů, restaurací a pláží. Vše naleznete v pěší dostupnosti a nemusíte nikdy používat taxi ani bus, mimo cesty na letiště, které je vzdálené pouhých 10 minut jízdy. Apartmán je připraven k okamžitému užívání a také k pronajímání - jedná se o nejlukrativnější apartmán v domě.

Czech House je jediným domem v celém Egyptě, kde máte možnost stát se vlastníkem apartmánu v domě s převážně Českými sousedy. Dům má celkem 6 podlaží, z nichž je 5 obytných se 14 apartmány 2+kk a 3+kk. Ve spodním podlaží se nacházejí volné nebytové prostory 18-39m. Dům se nachází ve velmi lukrativní ulici, která je jako jediná z okolních ulic asfaltová a má veřejné osvětlení. Toto velmi zvýšilo žádanost a cenu nemovitostí v ulici. Jedinečnou polohu domu lze přirovnat ke Štěpánské ulici v centru Prahy, která je kolmá k Václavskému nám.

Služby a přednosti domu: vynikající pro pronájem, možnost příjmu CZ a SK TV programů, pěšky na veřejně přístupnou pláž (asi 450m od domu), veškeré služby a obchody v pěší dostupnosti, jen 10 minut od letiště, výtah. Poplatek za provoz domu: 350 USD /rok (zahrnuje odvoz odpadků, energie ve společných prostorách, úklid a běžná údržba společných prostor). Apartmán je naší společností pronajímán a je velice žádaným (viz. nabídka pronájmů).

Apartmán 2+kk 50m2 (apartmán 39m2 +terasa 3m2 +podíl na společných prostorách domu), 4.patro, terasa s výhledem na moře. Apartmán je kompletně zařízen luxusním nábytkem a spotřebiči, včetně klimatizací v odou pokojích. Složení: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a wc, terasa. Cena apartmánu: 840.000,-Kč (34.000 EUR). V případě zájmu je možný odkup kompletního vybavení za 150.000,-Kč (6.000 EUR).

Možnost platby za nemovitost: 1) 100.000 Kč při rezervaci, zbývající část při podpisu smlouvy. Termín převzetí: ihned k užívání a pronajímání.
Klikněte pro kompletní nabídku a informace.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: 2+kk/T Patro / výtah: 4. patro ze 4 / ano
   Plocha bytu: 42 m2 Parkování: před domem
   Zařízený nábytkem: zařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2012 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 300m Vzdálenost od centra: 

0Km


 

   Fotogalerie:

 

Terasa apartnámu Výhled z terasy apartmánu Ložnice
Ložnice Ložnice
Ložnice Kuchyňský kout Kuchyňský kout
Obývací pokoj Obývací pokoj
Koupelna s wc Koupelna s wc Poloha apartmánu
Vchod do domu Ulice Nejbližší pláž
Nejbližší pláž Poloha domu

 
 

© 2000-2019 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu