Egypt - Vila s výhledem na moře a pozem.747m2, přímo u moře, Marsa Alam

Číslo: CABAN6

 

Fotografie

Stav zakázky:

aktivní

Obec:

Marsa Alam

Území:

Marsa Alam

Ulice:

Las Cabanas

Katastr:

EGYPT

Informace:

         EUROCONT REALITY PRAHA

         Člen Realitní komory České Republiky

Cena prodeje:   6 114 000,- Kč/obj.


 

   Popis nemovitosti:
 

Egypt - Marsa Alam. Las Cabana je samostatným resortem v první fázi velkého turistického letoviska známého jako Oriental Coast (orientální pobřeží), které je budováno na pobřeží Marsa Alam a bude tvořit samostatné město, jehož součástí bude více než deset hotelů, 18 -jamkové golfové hřiště, přístav, nákupní centrum s mnoha obchody, bary a restaurace, všechno v krásném prostředí mnoha zahrad parků a jezer. Orientál Coast se nachází na jednom z nejvíce neporušených částí Rudého moře, které je hodnoceno potápěči jako jedno z nejlepších míst na světě pro vodní sporty. Celé letovisko Oriental coast bude budováno v několika etapách po dobu deseti let a celková rozloha tohoto města bude 6,5 milionu m2 podél 7,5 km úseku pobřeží. Orientál Coast se nachází jen 36 km severně od letiště Marsa Alam a 180 Km jižně od Hurghady.

Resort Las Cabanas je složen z apartmánových domů s byty s jednou, dvěma a třemi ložnicemi, vil a dvojvil. Resort má vlastní písčitou pláž a stojí přímo vedle hotelu Sunrise Oriental Dream Resort Hotel, který poskytne veškeré služby pro tento resort.

Služby, vybavení a výhody resortu: krásná písčitá pláž; nejlepší místo na světě pro potápění a šnorchlování přímo na dosah ruky; přístup ke všem z zařízením letoviska Orientál pobřeží, včetně golfového hřiště, mariny a nákupních center; bazény pro dospělé a děti; dětské hřiště; krásné tropické zahrady; malá zastavěná plocha; v místě obchody a supermarket; slevy v restauracích v přilehlém Sentido Oriental Dream Resort; parkovací místa; centrální SAT TV; úklidová služba; 24 hodinová ostraha; management; udržovací poplatky resortu 1.350 € / rok.

Vila s výhledem na moře: Vila 877m2 stojí na vlastním pozemku 743m2. Některé vily jsou již dokončeny, další budou stavěny v průběhu 2 let tak, aby nijak neomezovali užívání již postavených a prodaných apartmánů. Předání zbývajících budov bude pokračovat v průběhu příštích dvou let, kdy bude celý resort Las Cabanas dokončen.

Možnost platby: 1) Sleva 3,5% při jednorázové platbě 100%. 2) Rezervační poplatek 1.000 EUR (vratný), 30% do tří týdnů od rezervace (mínus rezervační poplatek), 70% ve čtvrtletních splátkách.
Klikněte pro kompletní info o projektu a ostatní.


 

   Technické údaje:
 
   Velikost bytu: Vila Patro / výtah: přízemí ze P / ne
   Plocha bytu: 877 m2 Parkování: parkoviště
   Zařízený nábytkem: nezařízeno Garáž: ne
   Vlastnictví:

osobní

Telefon: možnost
   Druh budovy:

cihlová

Sklep: ne
   Stav objektu: novostavba 2010 Topení:  klimatizací 
   Vzdálenost od moře: 0m Vzdálenost od centra: 

2Km


 

   Fotogalerie:

 

Výhled z vil Fotografie vily (finální barva bude bílá) Výhled z vil
Výhled Plán resortu - apartmánová část Pláž přilehlého hotelu
Pláž resortu Plán vilové části resortu Plán celého resortu - Las Cabanas
Plán celého letoviska Oriental Coast Foto apartmánových domů Sunrise Oriental Dream Resort Hotel
Sunrise Oriental Dream Resort Hotel Sunrise Oriental Dream Resort Hotel Sunrise Oriental Dream Resort Hotel
Supermarket Resort Satelitní snímek z roku 2007
Cena v EUR: 248.510 € (cca: 6.114.000,-Kč).

 
 

© 2000-2019 EUROCONT REALITY PRAHA; Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5; Tel:  +420 604 686 666, reality@eurocont.eu